Mehmet Akif Cd. Başak Apt. No:51 K:2 D:4 Dereboyu / Lefkoşa / KIBRIS

Araçlı Kurye & Kargo

Araçlı Kurye & Kargo

Firmamız, büyük gönderileriniz için de gerekli profesyonel desteği size sunmaktadır. Müşterilerinize göndermek istediğiniz ağır, kırılabilir ve içerik olarak motorlu kuryelerimizin taşıması mümkün olmayan büyük ebatlardaki gönderileriniz için araçlı kurye kullanarak uzman personel kadrosu ile güvenle yerine ulaştırabilirsiniz. OGS Araçlı Kurye, müşterilerinin gün içerisinde koli ve büyük ebatlardaki her türlü gönderisini x saat içerisinde teslim etmektedir.

Araçlı kurye hizmeti ile firmalar kendi araçlarını kullanmadan yakıt, şoför vb. gibi masraflardan tasarruf ederler. Bulunduğunuz sektörde müşterileriniz ile iyi bir uyum yakalamak, gönderilerinizde kaliteyi ve güveni elde etmek isterseniz size sunduğumuz bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Paketinizin büyüklüğü bizim için farketmez. Araçlı Kurye hizmetimizle sadece paketin zamanında ve güvenili bir şekilde teslim etmekle görevliyiz. Bayilerinize ve müşterilerinize ürün mü göndermek istiyorsunuz ? Ürünlerinizi hassas motorlu kurye ile taşıttıramıyor musunuz ? Araç sayınızı azaltmak istiyorsunuz ancak bazen yetmiyor mu ? Tüm araçlı ihtiyaçlarınızı 7/24 Tüm Kıbrıs genelinde her an hizmet vermeye hazırız.

Bize Ulaşın

Tüm Hizmetlerimiz ve Kurye Talebi İçin Bizi Arayabilirsiniz: